Hakkımızda

Mimsa L Blok No: 24/A-1 - Barış Manço Caddesi Liman Mahallesi, Konyaaltı/Antalya 07050
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi00:00 – 24:00
Pazar00.00 – 24:00
+90 554 902 22 12

“ARS Rent A Car” 2021 yılında kurulmuştur ve Antalya Konyaaltında hizmet vermektedir. ARS Rent A Car, bireysel ve kurumsal filo kiralama olarak yardımcı olmaktadır. Web sitemizin amacı size ulaşmak daha iyi hizmet vermektir.

Her türlü otomatik-manuel benzinli-dizel programımız mevcuttur. Premium ve araçlarımız mevcuttur. Araç tavsiyesi için bizi arayabilirsiniz.

7/24 servis ve yol yardım hizmetimiz vardır. Sizlerin rahat ve keyifli bir tatil geçirmeniz için araçlarımızı sürekli yeniliyoruz. Amacımız daha iyi hizmet vermektir.

Birincil misyonumuz kaliteli hizmetler sunarak sizleri memnun etmek ve geleceğe yönelik inovasyonlarla firmamızı desteklemektir.

Antalya araç kiralama, rental filo ve bir çok hizmetin en iyisini sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda hızla büyüyerek arkamızda yüzlerce memnun müşteri bıraktık.

blog2

İstediğiniz noktaya, istediğiniz aracı kısa zamanda ulaştırarak Antalya araç kiralama konusunda en iyisini yapıyoruz. İnstagram hesabımızdan ya da online rezervasyon sayfamızdan bizlere ulaşabilir, whatsapp butonundan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.